linkedin

چرا در ساخت مجموعه های غذایی به مشاوره نیاز داریم؟

مشاوره آشپزخانه صنعتی

اگر شما در حال راه اندازی یک مجموعه غذایی جدید هستید یا  قصد دارید کسب و کار فعلی خود را گسترش دهید، یا دوست دارید موفقیت خود را حفظ کنید، مشاوران به شما کمک می کنند بین نیازها و خواسته های خود تعادل برقرار کنید و شما را به سمت سودآوری و کارایی بیشتر هدایت می کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که شما با یک تیم مشاور همکاری کنید، که در این مقاله به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

دیدگاه متفاوت

ممکن است آن چه که شما رویای آن را دارید با واقعیت فاصله داشته باشد.

ممکن است شما بدانید چه می خواهید اما ندانید چه چیزی را نمی خواهید. همه ما با وسایلی کار کرده ایم یا ابزاری را دیده ایم که می خواهیم در مجموعه خودمان هم از آن استفاده کنیم ولی ممکن است برای ما مناسب نباشد، برای داشتن آن چه که در رویای ما قرار دارد، آشپزخانه ای به طول یک زمین فوتبال نیاز است.

این موضوع یکی از زمینه هایی است که مشاوره در آن، به شما کمک خواهد کرد. طراحی مهندسی شده و ارگونومیک مجموعه غذایی می تواند منعکس کننده مفهوم و کانسپت مجموعه شما باشد و به خوبی با منو مورد نظر، تعادل داشته باشد. ممکن است خواسته ها و رویای شما با اجرای آن فاصله زیادی داشته باشد اما لازم است که در مورد آن بحث و بررسی شود.

تجربه بسیار مهم است

بین تیمی از مشاوران با تجربه و مشاوری که فقط اطلاعات تئوری در این زمینه دارد قطعا تیم با تجربه را انتخاب می کنیم.

تیم با تجربه میتواند شما را به طور موثر برای به واقعیت تبدیل کردن رویاهای خود راهنمایی کند، آن ها تمام جوانب را در نظر می گیرند و و به شما کمک می کنند تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

طرفداری از موفقیت کسب و کار شما

بسیاری از مشاوران آشپزخانه های صنعتی با توجیهی این چنینی وارد می شوند ولی موفقیت کسب و کار خودشان را در اولویت قرار می دهند.

تیمی که پیروزی خود را در موفقیت شما می بیند برای مدت طولانی در کنار شما خواهد بود و برای اطمینان از موفق شدن کسب کار شما تمام جنبه های این فرایند را درک می کند، و از برنامه ریزی اولیه، تمام مراحل ساخت و ساز، تا بعد از راه اندازی مجموعه در کنار شما خواهد بود.

کارشناسان حقوقی

بسته به موقعیت مکانی، شما باید از سازمان بهداشت و اداره گاز تاییدیه اخذ کنید. مشاورانی که در زمینه رعایت شرایط نظارتی در این صنعت فعالیت می کنند خدمات ارزنده ای را ارائه می دهند. شما با مشاوره گرفتن از آن ها از اتلاف وقت، هرینه های اضافه و سرخوردگی جلوگیری خواهید کرد.

با مشاورانی کار کنید که تجهیزات را تهیه و نصب کنند

شما به کسی نیاز ندارید که فقط رویای شما را به صورت یک طرح به پیمانکار شما منتقل کند.

به مشاوری نیاز دارید که؛ نه تنها در طراحی مجموعه به شما کمک کند، بلکه تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز شما را تامین کند و آن ها را نصب و روی نصب بی نقص آن نظارت داشته باشد. در واقع مشاوری که از صفر تا صد مراحل، همراه شما باشد بهترین نتیجه را به همراه می آورد. این مورد باعث صرفه جویی در هزینه و زمان نیز خواهد شد.

زیبایی هم اهمیت دارد

با وجود اینکه ارگونومیک و مهندسی بودن طراحی در اولویت قرار دارد، زیبایی همیشه اهمیت خود را حفظ می کند. موارد زیادی وجود دارد که باید در طراحی در نظر گرفته شود و شاید به بعضی از آن ها حتی فکر نکرده باشید، به هر حال این رویای شماست! و شما دوست دارید وقتی به مجموعه خود وارد می شوید، محیطی زیبا و درخشان را مشاهده کنید و از اینکه چنین مجموعه ای دارید لذت ببرید.

پس سعی کنید با مشاوری همکاری کنید که شما را درک کند و بتواند با توجه به بودجه مورد نظر جزییات اجرایی را تا حد امکان به رویای شما نزدیک سازد.

تیم آپادانا تجهیز در تمامی مراحل از صفر تا صد همراه شما خواهد بود و شما را برای به واقعیت تبدیل کردن رویای خود راهنمایی می کند. جهت انجام مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی | ارسال به سراسر کشور

↓ با ما در ارتباط باشید ↓

تلفن خط ویژه (30 خط) :

72307 – 021

میرعلی: 3457-317-0912

کریم پور: 0324-922-0912

نشانی : تهران، نیاوران، خیابان علیرضا افشار، پلاک 10، واحد 9

ایمیل : info@apadanakitch.com

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آپادانا تجهیز آراز می باشد. ; طراحی و توسعه وب سایت توسط امیر بالازاده