فریزر زیر گریلی باعث می‌شود بتوانید از فضای کارتان استفاده مناسب کنید. این محصول در فضاهای کوچک موجب استفاده بهینه می‌شود. فریزر زیر گریلی یک محصول است که در واحدهای عرضه فست فود کاربرد زیادی دارد. در چنین محیط‌هایی که اغلب فضا کوچک است و تردد مشتریان زیاد، این زیر گریلی باعث می‌شود بتوانید فضای مغازه‌تان را به نفع مشتریان مدیریت کنید.

گروه صنعتی آپادانا تجهیز استفاده از یخچال‌ها و فریزرهای زیر گریلی را برای واحد شما توصیه می‌کند. شما می‌توانید محصولات و مواد غذایی را با خیال راحت داخل آن بگذارید.

فریزرهای زیر گریلی گروه آپادانا تجهیز با گارانتی به شما فروخته می‌شوند و خدمات پس از فروش هم دارند.

ویژگی‌های اصلی فریزر زیر گریلی

  • جنس بدنه در سطح داخلی و خارجی از ورق استنلس استیل 304 است.
  • این محصول دارای ترموستات دیجیتال هوشمند جهت تنظیم دما و برنامه‌ریزی کارکرد است.
  • محصول دارای ابعاد استاندارد است. (190×70×55 /// 150×70×55)

 

محصولات آپادانا تجهیز آراز

هنگام خرید فریزر زیر گریلی باید به برند سازنده و ضخامت ورق استفاده شده در آن توجه کرد.  استیل که در بدنه استفاده شده راحت‌تر تمیز می‌شود و برای استفاده در تجهیزات آشپزخانه صنعتی مناسب است.

گفتنی است شرکت آپادانا تجهیز آراز به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از شرکت‌های پرسابقه در زمینه راه اندازی انواع رستوران است که محصولات خود را از مرغوب‌ترین متریال‌ها تولید می‌کند. بسیاری تجهیزات بنا به نیاز مشتریان و شرایط آشپزخانه صنعتی باید به صورت سفارشی تولید شوند که این کار در کارخانه به صورت استاندارد انجام خواهد گرفت. گارانتی 12 ماهه آپادانا تجهیز آراز و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال نشانگر کیفیت بالای محصولات ما است.

برند

آپادانا تجهیز آراز

1 دیدگاه برای فریزر زیر گریلی

  1. علی

    فریزر زیر گریلی توسط تیم آپادانا تجهیز تولید می شه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.