فر کانوکشن

(دیدگاه کاربر 1)

• عنوان محصول: فر کانوکشن
• عنوان انگلیسی: Rational
• ساخت: آلمان
• عنوان انگلیسی: Convection oven
• گارانتی: ۱۲ ماه توسط آپادانا تجهیز

فر کانوکشن  (Convection Oven) همراه با فر کامبی یکی از راه حل‌های کامل برای انواع پخت در آشپزخانه صنعتی می‌باشد. ابزاری که تعمیر و نگهداری را با انرژی کمتر سرعت می‌بخشد. فن تعبیه شده در این فر باعث انتقال حرارت و افزایش سرعت پخت می‌شود.

از اجاق‌های همرفتی برای پخت کیک و شیرینی، پیتزا و محصولات مختلف استفاده می‌شود. یکی از لوازم آشپزخانه صنعتی است که می‌تواند عملکرد‌های زیادی را همزمان انجام دهد و سرعت تعمیر و نگهداری را افزایش دهد.

مکانیزم فر کانوکشن

فر کانوکشن از انگلیسی ترجمه شده به معنای همرفت است. مکانیزم تبادل حرارت که در آن گرما با چگالی کم بالا می‌رود و هوای سرد با چگالی بالاتر به سمت پایین حرکت می‌کند. انتقال حرارت توسط باد در یک کوره همرفت انجام می‌شود. بنابراین گرمای تولید شده توسط فن تعبیه شده در آن تأثیر بیشتری دارد. درست مانند باد گرم در هوای گرم، سرعت پخت و پز را افزایش می‌دهد. همین تصمیم باعث خورده شدن گرما در همه جا شد.

فواید و مزایا

  • سرعت پخت بالا: این دستگاه ۲۵ درصد سریعتر از فر‌های سنتی غذا می‌پزد.
  • پخت یکنواخت: با این تجهیزات غذا به طور یکنواخت پخته می‌شود. زیرا گرما به طور مساوی توزیع می‌شود.
  • کیفیت محصول: زمان کمتری که در اجاق همرفتی سپری می‌شود به مشتریان امکان می‌دهد از محصولات با کیفیت بالاتر لذت ببرند. غذا‌های حاوی رطوبت خشک نمی‌شوند و این به معنای ارزش غذایی بالاتر است.
  • تعداد مشتریان را افزایش دهید: با خدمات سریعتر، می‌توانید به مشتریان بیشتری خدمات‌رسانی کنید و تعداد مشتریان شما افزایش می‌یابد.

فر کانوکشن در پیتزافروشی‌ها

بسیاری از پیتزا فروشی ها کوچک از فر کانوکشن برای پخت پیتزا استفاده می کنند. ابزاری کوچک و راحت برای پخت سریع پیتزا. ویدئوی زیر اطلاعات این نوع فر را برای پخت پیتزا ارائه داده است:

قیمت فر کانوکشن

هنگام خرید فر کانوکشن باید به برند سازنده و ضخامت ورق استفاده شده در آن توجه کرد. شرکت آپادانا تجهیز آراز به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از شرکت‌های پرسابقه در زمینه راه اندازی انواع رستوران است که محصولات خود را از مرغوب‌ترین متریال‌ها تولید می‌کند. بسیاری تجهیزات بنا به نیاز مشتریان و شرایط آشپزخانه صنعتی باید به صورت سفارشی تولید شوند که این کار در کارخانه به صورت استاندارد انجام خواهد گرفت. گارانتی 12 ماهه آپادانا تجهیز آراز و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال نشانگر کیفیت بالای محصولات ما است.

برند

آپادانا تجهیز آراز, رشنال

1 دیدگاه برای فر کانوکشن

  1. مراد

    برای یک رستوران کوچک بهتره فر کانوکشن بگیریم یا فر کامبی؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.