وان شستشو

(دیدگاه کاربر 1)
  • برند: آپادانا تجهیز
  • عنوان محصول: وان شستشو استیل
  • ساخت: ایران
  • نام لاتین: washing basin

وان شستشو از جمله ابزارهای ضروری در آشپزخانه‌های صنعتی است که برای شسستشوی انواع میوه و سبزیجات به کار می رود. نه فقط در آشپزخانه‌های صنعتی بلکه نمونه‌های پیچیده‌تر و مکانیزه  وان شستشو در کارخانه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه‌هایی نیز همراه با خشک کن و تزریق اکسیژن وجود دارد که موضوع آشپزخانه‌های صنعتی نیست و در صنایع از آنها استفاده می‌شود.

متریال محصول

به دلیل ارتباط وان شستشو با مقوله بهداشت از استیل ضدزنگ برای تولید وان شستشو استفاده می‌شود. به این ترتیب میزان انتقال آلودگی از طریق میوه‌ و سبزیجات به حداقل می‌رسد. به خصوص برخی از آنها مانند گوجه فرنگی که در بسیاری از در انتقال بسیاری از باکتری‌های بیماری‌‎زا نقش دارند و در شستشوی آنها دقت بیشتری باید انجام گیرد.

نحوه استفاده  

آنچه در بیشتر رستوران‌ها استفاده می‌شود وان شستشوی ساده است. در این وان‌ها که مانند استخرهای پر آب هستند و انواع میوه‌ها، سیفی‌جات و سبزیجات به همراه مواد ضدعفونی ریخته می‌شود. این شیوه موجب می‌شود آلودگی سطحی از بین برود.

قیمت وان شستشو

هنگام خرید وان شستشو باید به برند سازنده و ضخامت ورق استفاده شده در آن توجه کرد. استیل که در بدنه استفاده شده راحت‌تر تمیز می‌شود و برای استفاده در تجهیزات آشپزخانه صنعتی مناسب است.

گفتنی است شرکت آپادانا تجهیز آراز به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از شرکت‌های پرسابقه در زمینه راه اندازی انواع رستوران است که محصولات خود را از مرغوب‌ترین متریال‌ها تولید می‌کند. بسیاری تجهیزات بنا به نیاز مشتریان و شرایط آشپزخانه صنعتی باید به صورت سفارشی تولید شوند که این کار در کارخانه به صورت استاندارد انجام خواهد گرفت. گارانتی 12 ماهه آپادانا تجهیز آراز و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال نشانگر کیفیت بالای محصولات ما است.

برند

آپادانا تجهیز آراز

1 دیدگاه برای وان شستشو

  1. اشتری

    برای تولید وان شستشو از چه جوشی استفاده می کنید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.