ظروف پخت پیتزا

(دیدگاه کاربر 1)
  • برند: آپادانا تجهیز
  • عنوان محصول: ظروف پخت پیتزا
  • ساخت: ایران
  • گارانتی: گارانتی 12ماهه توسط آپادانا تجهیز

یکی از موارد مهم تهیه پیتزا از طریف فرهای مختلف استفاده ظروف پخت پیتزا هستند. این ظروف نچسب در قالب های متنوع و مناسبی تولید می‌شوند.  ضخامت، جنس و شکل ظروف پخت پیتزا در کیفیت پیتزا زیادی دارد.  این ظروف بر حسب انتقال هوا و توزیع گرما دسته بندی می‌شوند و نوع ساخت و متریال ظروف پخت پیتزا نیز متفاوت است و در کیفیت پیتزا تاثیر می‌گذارد.

انواع ظرف پخت پیتزا

قالب استاندارد: ظروفی از جنس آلومیمینیوم یا چدن با روکش تفلون است. این ظروف در اشکال سوراخ دار، لبه‌دار، بی لبه، لبه بلند و غیره تولید می‌شوند.

قالب ساده: ظروفی گرد بدون شیار و سوراخ است.

قالب شیار دار: تفاوت آن با قالب ساده این است که شیارهایی در سطح ظرف ایجاد شده و به همین دلیل زمان پخت کمتری دارد.

قالب شیاردار بزرگ: سوراخ‌های شیار آن بزرگ‌تر است. همین عامل موجب می‌شود که زمان پخت سریعتر شود.

قالب سوراخ دار برجسته: در این نوع ظرف  با عبور هوا و ایجاد فضای خالی در زیر خمیر تبادل هوایی بهتری صورت می‌گیرد. علاوه بر این پختی بسیار عالی و سریع انجام خواهد گرفت. این مزیت‌ها موجب شده است که از این قالب‌ها بیش از دیگر انواع استفاده شود.

نکات انتخاب ظروف

برای انتخاب ظروف پخت بایستی نکات زیر دقت کرد:

  • ضخامت ظرف
  • سطح و روکش ظرف
  • جنس ظرف: جنس ظروف پیتزا متنوع است و عبارتند از: آلیاژ فلزی/ لعاب سیلیکونی

 قیمت ظرف پخت پیتزا

از ظرف پخت پیتزا برندهای مختلفی در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت شوت سیب زمینی، لطفاً با کارشناسان فروش ما در شرکت آپادانا تجهیز آراز تماس بگیرید. قیمت این محصول بر حسب نوع و برند تغییر می‌کند.

گفتنی است شرکت آپادانا تجهیز آراز به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از شرکت‌های پرسابقه در زمینه راه اندازی انواع رستوران است که محصولات خود را از مرغوب‌ترین متریال‌ها تولید می‌کند. بسیاری تجهیزات بنا به نیاز مشتریان و شرایط آشپزخانه صنعتی باید به صورت سفارشی تولید شوند که این کار در کارخانه به صورت استاندارد انجام خواهد گرفت. گارانتی 12 ماهه آپادانا تجهیز آراز و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال نشانگر کیفیت بالای محصولات ما است.

برند

آپادانا تجهیز آراز

1 دیدگاه برای ظروف پخت پیتزا

  1. مراد

    نوع ظرف پخت پیتزا در کیفیت پخت پیتزا تاثیرگذاره؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.