شبکه آبرو استیل

(دیدگاه کاربر 1)
 • شبکه آبرو استیل
 • برند: آپادانا تجهیز
 • عنوان محصول: شبکه آبرو استیل
 • ساخت: ایران

شبکه آبرو استیل، شبکه‌ای برای هدایت آب‌های مصرف شده است. این شبکه می‌تواند در آشپزخانه صنعتی قرار بگیرد و یا در دیگر فضاهای سربسته و حتی سرباز مثلاً آبهای سطحی را جمع آوری کند. فضاهای سبز بیرون از ساختمان یکی از محل‌هایی است که از شبکه آبرو استیل به صورت گسترده استفاده می‌شود تا آب‌های خاکستری را به منابع مورد نظر هدایت کنند.

نا گفته پیداست که شبکه آبرو چقدر برای آشپزخانه‌های صنعتی ضروری است. شبکه آبرو در بازار به اسامی دیگری نیز معروف است. از شبکه آب رو با عنوان ترنچ (Trench) نیز یاد می‌شود که راهکاری مناسب برای جمع‌آوری و هدایت آب‌های خاکستری است.

جنس شبکه آب رو 

 • استیل ضد زنگ
 • فایبرگلاس پلی استر
 • فایبرگلاس وینیل‌استز
 • HDPE

اجرای شبکه آبرو در آشپزخانه‌های صنعتی امروز در بسیاری از کشورها اجباری است و معمولاً در عرض استاندارد 29 سانتی‌متر درست می‌شود.

مزیت‌های شبکه آبرو در آشپزخانه صنعتی

مشخص‌ترین مزیت این سیستم، هدایت سریع آب از طریق کانال‌هایی جاهای دیگری است. با اجرای این سیستم دیگر آب راکد در کف آشپزخانه نخواهید داشت. ناگفته پیداست که آب راکد در آشپزخانه شلوغ پر رفت و آمد می‌تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. گفتنی است به جز آب ممکن است مایعاتی مانند روغن نیز در کف آشپزخانه جاری شود که با وجود شبکه آبرو به راحتی رفع خواهد شد. از آنجا که آشپزخانه بایستی به صورت مستمر نظافت شود، به کار گیری شبکه آبرو کار نظافت کف را بسیار ساده‌تر می‌کند. البته ریختن روغن و مواد غذایی و زدودن آنها با آب گرم ممکن است در طولانی مدت مشکلاتی را برای شبکه فاضلاب درست کند. بازیافت روغن نیز رویکردی است که بایستی در آشپزخانه‌های صنعتی مورد توجه قرار بگیرد.

قیمت شبکه آبرو استیل

از این محصول برندهای مختلفی در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت آن و هزینه اجرای آن لطفاً با کارشناسان فروش ما در شرکت آپادانا تجهیز تماس بگیرید. قیمت این محصول بر حسب نوع و برند تغییر می‌کند.گفتنی است این محصول دارای گارانتی 12 ماهه آپادانا تجهیز است. همچنین خدمات پس از فروش تا 10 سال به مشتریان شرکت ارائه می‌شود.

برند

آپادانا تجهیز آراز

1 دیدگاه برای شبکه آبرو استیل

 1. حسین

  شبکه آبرو استیل اگر در آشپزخانه صنعتی نداشته باشیم کارشناس بهداشت ایراد می گیره؟ هزینه اجرایی کردن آن چیه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.