دستگاه اسپرسو

(دیدگاه کاربر 1)
  • عنوان محصول: دستگاه اسپرسو
  • عنوان انگلیسی: Espresso Coffee Machine
  • برند: LA CIMBALI
  • ساخت: ایتالیا
  • گارانتی: ۱۲ ماه توسط آپادانا تجهیز

دستگاه اسپرسو مهمترین قسمت تجهیزات یک مغازه کافی شاپی است. صنعت اسپرسوساز صنعتی بسیار متنوع است و ممکن است خریدار این دستگاه را دچار سردرگمی کند. اینکه کدام دستگاه بهتر است و کدام دستگاه‌ها برای کافی شاپ کارآمدی بیشتری دارد.

 

انواع دستگاه اسپرسو  

در کل ۱۵ نوع دستگاه اسپرسو بسته به کارایی آن در بازار وجود دارد. برخی از دستگاه‌ها با انرژی بخار و برخی اتوماتیک، برخی نیمه اتوماتیک و برخی دستی هستند. نمی‌توان گفت کدام یک بهتر است و کدام یک کم ارزشمند‌تر است چرا که هر دستگاه برای موقعیتی از تولید اسپرسو بیشتر جواب می‌دهد. اگر شما پرسنل زیادی دارید می‌توانید از دستگاه‌های دستی و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. اگر محیط کار شما کوچک است و تعداد پرسنل کمتر است دستگاه‌های خودکار شاید گزینه بهتری باشند. به عبارتی می‌توان گفت هر کدام از این دستگاه‌ها در جایی و برای چیزی ساخته شده است.

 

این ۱۵ نوع دستگاه اسپرسو عبارتند از:

۱- مخزنی

۲- اتصال مستقیم به لوله کشی آب

۳- ماشین اسپرسوی مخزنی

۴- تک بویلره

۵- دو بویلره

۶- دستگاه اسپرسوساز با تبادل حرارتی

۷- ماشین دستی

۸- دستگاه اسپرسوی بخاری

۹- دستگاه پمپی

۱۰- نیمه اتوماتیک

۱۱- اتوماتیک

۱۲- سوپر اتوماتیک

۱۳- اولترا اتوماتیک

۱۴- پاد ماشین

۱۵- موکاکاپ

 

قیمت دستگاه اسپرسوساز

به غیر از نمونه‌های دستی دستگاه اسپرسوساز که ساده‌تر هستند قیمت این محصول از بازه پنج میلیون و هفت میلیون تومان شروع می‌شود و قیمت انواع بسیار پیچیده‌تر به بالای ۱۰۰ میلیون تومان می‌رسد. برای اطلاع از قیمت دستگاه مورد نیاز خود و دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت آپادانا تجهیز تماس بگیرید. محصولات ارائه شده توسط این شرکت که در سایت آپادانا تجهیز ملاحظه می‌کنید دارای ۱۲ ماه گارانتی شرکت هستند. ضمنا با توجه به تضمین کیفیت آن خدمات پس از فروش نیز تا ۱۰ سال به مشتریان ارائه می‌شود.

1 دیدگاه برای دستگاه اسپرسو

  1. آرمین

    بهترین دستگاه اسپرسو لاکیمبالی است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.