مقالات

چرا آپادانا تجهیز آراز؟

راه اندازی صفر تا صد
5/5 - (2 امتیاز)

تیم آپادانا تجهیز یک تیم حرفه ای و مجرب در زمینه مشاوره و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاع رسانی کنیم که چه گروه ها و افرادی می توانند از خدمات و محصولات ما استفاده کنند؟

1- اشخاص حقیقی یا حقوقی  که قصد تاسیس یا راه اندازی هتل را دارند:

چنانچه شخص حقیقی یا حقوقی بخواهند در زمینه راه اندازی هتل یا متل یا مراکز اقامتی سرمایه گذاری کند، تیم کارشناسان حرفه ای آپادانا می توانند از همان مراحل اولیه و ساخت وساز به عنوان مشاور و ناظر در کنار کارفرما بوده و تا آخرین مرحله که تجهیز آشپزخانه هتل می باشد یاری رسان باشد.

آپادانا در این بخش خدمات زیر را ارائه می نماید:

الف – بازدید از محل پروژه و برداشت پلان

ب – ارائه نقشه های تاسیسات مکانیکال و الکتریکال و نظارت بر اجرای تاسیسات

ج – تولید تجهیزات آشپزخانه هتل

د – نصب، راه اندازی و آموزش روش استفاده از تجهیزات به پرسنل آشپزخانه

2- اشخاص حقیقی یا حقوقی که قصد تاسیس یا راه اندازی آشپزخانه پرسنلی را دارند:

چنانچه شخص حقیقی یا حقوقی بخواهد آشپزخانه پرسنلی تاسیس یا تجهیز نماید، تیم کارشناسان حرفه ای آپادانا می توانند در این زمینه هم به عنوان مشاوردر کنار کارفرما باشد و از طریق طراحی و ساخت آشپزخانه پرسنلی با توجه به تنوع پخت و تعدد پرس غذای روزانه نیاز کارفرمایان محترم را تامین نماید.

3- اشخاصی که قصد تاسیس یا راه اندازی رستوران را دارند:

تمام اشخاصی که قصد راه اندازی رستوران را دارند، از قبیل (سنتی، فست فود، فود کورت و… ) هم می توانند از مزایا و خدمات آپادانا تجهیز بهره مند شوند و تمام مراحلی که دربالا ذکر گردید را به ما بسپارند تا  شروعی دلپذیر و بدون استرس را تجربه نمایند.

همچنین افرادی که نیاز به لوازم آشپزخانه فست فود یا … دارند هم می توانند از خدمات ما در این قسمت استفاده نمایند.

چنانچه اشخاصی قصد بررسی بازار و آشنایی با قیمت ها و قیمت روز را دارند آپادانا می تواند قیمت تجهیزات رستوران را در قالب پیش فاکتور اعلام نموده تا با بررسی و مقایسه با سایر رقبا در تصمیم گیری درست و به جا اقدام نمایند.

4- اشخاصی که قصد راه اندازی کترینگ یا بیرون بر، کافه یا کافی شاپ را دارند:

آپادانا با ارائه پکیجی کامل شامل مشاوره، طراحی و تجهیز کافه و کترینگ در کنار شما عزیزان بوده و تجهیزات آشپزخانه یا کافی شاپ شما را بسته به نیاز، فضا و ظرفیت شما طراحی، تولید و نصب می نماید.

5- اشخاصی که قصد راه اندازی تالار یا خرید تجهیز ات آشپزخانه تالار را دارند:

آپادانا با داشتن سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات با کیفیت مطلوب و کسب رضایت مشتریان از تجهیزات آشپزخانه تالار، برندی شناخته شده دراین صنف می باشد و آماده ارائه خدمات مذکور به سالن داران محترم می باشد.

6- ارگانها و نهادها:

سایر اشخاص حقیقی وحقوقی از قبیل  هیات ها، مساجد، تکایای مذهبی، بیمارستان ها، قنادی ها و … که نیاز به دیگ های خورشت پزی و پلوپزی، تجهیزات سرو وگرم خانه ها و سردخانه های مجهز، سردخانه زیرصفر وبالای صفر، سردخانه های  بیمارستانی( سردخانه جسد) و سایر تجهیزاتی از این قبیل دارند هم می توانند از خدمات و تجهیزات آپادانا تجهیز استفاده نمایند.

1 دیدگاه در “چرا آپادانا تجهیز آراز؟

  1. مسعود گفت:

    شما یکی هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.