linkedin

قیمت تجهیزات رستوران – راه اندازی رستوران از صفر تا صد

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

| زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه |

صاحبان مشاغل غذایی اعم از رستوران، تالار، فست فود و… اهمیت زیادی به کیفیت تجهیزات داخل آشپزخانه می دهند که خود باعث بالا رفتن کیفیت غذا است. با توجه به متریال مصرفی در ساخت تجهیزات، قیمت آن محصول مشخص می گردد.

در بسیاری از موارد دیده شده که کارفرمایان محترم برای مدیریت هزینه یا صرفه جویی در خرید، به سراغ اجناس ارزانتر می روند و به طور ناخواسته درگیر دستگاه های معیوب می شوند که نه تنها افت کیفیت غذا را در پی دارد، بلکه پرسنل آشپزخانه با چالش جدیدی روبرو می شوند که به لحاظ روانی تاثیر منفی روی آنها می گذارد.

قیمت تجهیزات رستوران بسته به نوع جنس متفاوت می باشد. همچنین به لحاظ ظاهری، یک محصول باید تمام شاخصه های مثبت را دارا باشد تا علاوه بر مشخصات فنی مثبت دارای نمایی زیبا نیز باشد.

قیمت تجهیزات رستوران را می توان به چند بخش مختلف تقسیم کرد:

1- قیمت تجهیزات رستوران که در داخل کشور تولید می شوند:

با توجه به فرهنگ غذایی و نوع طبخ، سازنده را مجاب به ساخت محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب می نماید.

2- قیمت تجهیزات رستوران که از خارج کشور وارد می شوند:

معمولا تجهیزات وارداتی برای قسمت های پخت و آماده سازی مورد استفاده قرار می گیرند که دارای ظرافت و حساسیت بالایی هستند.

3- قیمت تجهیزات رستوران که به عنوان اجناس دست دوم در بازار وجود دارد:

عموما دارای کیفیت خوبی نمی باشند، یادمان باشد که یکی از عواملی که باعث شکست یک واحد غذایی می شود همین مسائله تجهیزات رستوران است که اگر دارای کیفیت خوبی نباشند قطعا مشتریان ناراضی زیادی را به وجود می آورد و همین دلیل خوبی برای عدم سود آوری و در نهایت ورشکستگی می شود.

شاید در ابتدای تجهیز یک واحد غذایی، قیمت تجهیزات رستوران فراتر از محاسبات کارفرما باشد اما اگر به دنبال کسب وکاری موفق و سود آور باشیم باید پایه های آن را از متن آشپزخانه در نظر بگیریم.

در بسیاری از موارد می بینیم که رستورانی به صورت کامل موفق به فعالیت خود ادامه می دهد صد درصد در ابتدای کار، قیمت تجهیزات رستوران را به صورت منطقی دیده اند و با توجه به خرید کالای سرمایه ای به دید سرمایه گذاری به خرید تجهیزات نگاه کرده اند نه هزینه.

امروزه در بررسی مواردی که برای افتتاح رستوران لازم است قیمت تجهیزات رستوران بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر در برآورد مالی کوچکترین اشتباهی صورت پذیرد و از آنجایی که  خرید تجهیزات آخرین مرحله افتتاح یک رستوران است، به علت کمبود بودجه مجبور به خرید تجهیزات با کیفیت پایین تری می شوند که قبلا به مضرات آن اشاره کردیم.

نتیجه گیری:

کیفیت تجهیزات رستوران اولویت اول است.

به ظاهر زیبایی تجهیزات اهمیت دهیم.

قیمت تجهیزات رستوران در برآورد مالی محاسبه شود.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی | ارسال به سراسر کشور

↓ با ما در ارتباط باشید ↓

تلفن خط ویژه (30 خط) :

72307 – 021

میرعلی: 3457-317-0912

کریم پور: 0324-922-0912

نشانی : تهران، نیاوران، خیابان علیرضا افشار، پلاک 10، واحد 9

ایمیل : [email protected]

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آپادانا تجهیز آراز می باشد. ; طراحی و توسعه وب سایت توسط امیر بالازاده