مقالات

کابینت های صنعتی آشپزخانه – تجهیزات آشپزخانه صنعتی

Rate this post

 کابینت زمینی جزو تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد که دارای کاربردی اساسی در محیط آشپزخانه می باشد. کابینت زمینی در تمامی مراحل آماده سازی، پخت و پورسیون کارایی دارد، جنس این کابینت از ورق استنلس استیل 304 نگیر بوده که مقاومت بالایی در برابر شستشو دارد.

لولاهای بسیار مقاوم با کیفیت بالا جهت سهولت در باز و بسته شدن درب ها و همچنین پایه های استنلس استیل با قابلیت رگلاژ جهت تراز نمودن کابینت ها.

کابینت دیواری :

نقش موثری در چیدمان و دکور تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دارد.

در شرکت آپادانا تجهیز آراز طراحی کابینت دیواری از ورق تماما استیل 304 دارای درب و دستگیره استیل به همراه طبقه هایی درون کابینت ها با مرغوب ترین کیفیت استیل به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

کابینت آبچکان :

یکی دیگر از انواع کابینت های مورد نیاز تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که تجهیزات شستشوی ظروف فست فود و رستوران می باشد که می تواند در روی سینک شستشو قرار بگیرد.

کابینت ایستاده :

نوعی دیگر از کابینت های صنعتی، کابینت ایستاده استیل صنعتی می باشد که بایستی در وحله اول دارای مقاومت بالا باشد و پس از آن بتوان به راحتی آن را شستشو کرد.

آلیاژ استیل 304 مرسوم ترین استیل برای این کابینت ها می باشد ولی باید توجه داشت که در مکانهایی که به شدت مرطوب هستند و یا اینکه از مواد شوینده قوی و اسیدی استفاده می کنند بایستی از آلیاژ استیل 316 بهره برد. کاربرد این کابینت در قسمت پخت برای نگهداری ادویه  و در قسمت شستشو برای دپو کردن ظروف تمیز می باشد.

ساخت و نصب انواع کابینت های استیل مخصوص رستوران با در نظر گرفتن استانداردهای وزارت بهداشت و با مناسب ترین قیمت واستفاده مواد اولیه و اجناس درجه یک، دقت بالا در مونتاژ و نصب در شرکت آپادانا تجهیز صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.