linkedin

لوازم و تجهیزات آشپزخانه فست فود – نکات لازم برای راه اندازی فست فود

تجهیزات آشپزخانه فست فود

| زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه |

آیا شما هم میخواهید یک فست فود راه اندازی کنید؟ مکان مناسبی سراغ دارید و میزان سرمایه مشخصی؟ نکات مهمی وجود دارند که قبل از هر چیز باید بررسی شوند، در این مقاله می آموزیم که چه نکاتی را باید در خرید لوازم آشپزخانه فست فود در نظر داشته باشیم.

1 – تعیین منو و ظرفیت پخت:

اولین نکته در مورد لوازم آشپزخانه فست فود این است که منو و ظرفیت رستوران ما مشخص باشد تا بدانیم چه تنوع غذایی داریم و می خواهیم روزانه چند پرس غذا سرو کنیم، ظرفیت پخت مان محدود است یا زیاد؟ منوی متفاوت و بزرگی می خواهیم یا منوی مشخص و محدود؟

2- مشاوره برای بررسی تجهیزات:

چنانچه پاسخ دو سوال مذکور در بند قبلی را مشخص کردیم بهتر است قدم بعدی مان مشاوره با افراد متخصص در زمینه راه اندازی رستوران و آشنا به لوازم آشپزخانه فست فود باشد.

چرا که با توجه به افزایش بی رویه و بی ثبات بودن قیمت ها و تاثیر به سزای آنها در قیمت لوازم آشپزخانه فست فود از نوسانات ارزی و تحریم های اقتصادی، اهمیت مشاوره و بررسی همه جانبه بسیار زیاد است.

3- تهیه مکان مناسب:

نکته بعدی فضایی است که برای آشپزخانه فست فود در نظر گرفتیم، قبل از خرید لوازم آشپزخانه فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید فضای مورد نیاز تامین شده باشد چرا که شما نمی توانید برای فضایی کوچک لوازم آشپزخانه فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی بزرگ و جاگیر خریداری کنید و همچنین از خرید لوازم آشپزخانه فست فود غیرضروری و اضافی خودداری می گردد.

4- خرید لوازم آشپزخانه فست فود مناسب:

نکته  بعدی که در تهیه لوازم آشپزخانه فست فود باید مد نظر قرار گیرد میزان فروش است. اگر مکانی که برای راه اندازی فست فود در نظر گرفته اید جزو مکان های پر تردد و شلوغ است حتما باید از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با ظرفیت بالا برای پخت و آماده سازی غذا بهره ببرید.

همین طور اگر شما قصد دارید به صورت بیرون بر و آنلاین نیز فروش داشته باشید باید لوازم آشپزخانه فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی لازم را برای این مدل از فروش را هم در نظر بگیرید.

5- قیمت لوازم آشپزخانه فست فود:

نکته دیگری که وجود دارد، لوازم آشپزخانه فست فود می باشد، قیمت تجهیزات فست فود بستگی به نوع برند، سایز و خط تولید شما دارد.

اگر شما قصد راه اندازی فست فود در ابعاد کوچک را دارید در ابتدا بهتر است با لوازم قیمت پایین تر کار خود را آغاز کنید تا اگر به دلایلی کسب و کار شما سود دهی لازم را نداشت، دچار ضرر و زیان هنگفت نشوید.

در مورد برند های مختلف لوازم فست فود تحقیق کنید، سپس اقدام به خرید کنید. از فروشگاه های معتبر لیست قیمت تهیه کنید و پس از مقایسه قیمت ها اقدام به خرید کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که با خرید تجهیزات نامناسب کیفیت غذای شما افت خواهد کرد و در این صورت مشتریان خود را از دست خواهید داد، در نتیجه متضرر خواهید شد.

بعد از مقایسه قیمت ها خدمات پس از فروش محصولات را هم بررسی کنید، تا درصورت بروز مشکل بتوانید محصول خریداری شده را مرجوع و یا تعمیر کنید.

این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به عنوان مثال اگر دستگاه فر پخت پیتزای شما به مشکلی برخورد و نیاز به سرویس پیدا کند، شرکت فروشنده فر، باید بتواند در اسرع وقت مشکل شما را حل کند و اگر غیر از این باشد خط پخت پیتزای شما به طور کل از چرخه خارج خواهد شد.

 سخن آخر:

امیدواریم با مطالعه این نوشتار به اهمیت موضوع پی برده و بتوانید تصمیم مناسبی بگیرید، آپادانا تجهیز آراز در تمام زمینه های مذکور آماده ارائه مشاوره بوده و میتواند از زمان ایده پردازی تا آخرین مرحله که آماده سازی و راه اندازی رستوران شما می باشد در کنار شما بوده و راهگشای شما باشد. با مشاوران ما تماس بگیرید تا بتوانید حرفه ای تصمیم بگیرید.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی | ارسال به سراسر کشور

↓ با ما در ارتباط باشید ↓

تلفن خط ویژه (30 خط) :

72307 – 021

میرعلی: 3457-317-0912

کریم پور: 0324-922-0912

نشانی : تهران، نیاوران، خیابان علیرضا افشار، پلاک 10، واحد 9

ایمیل : info@apadanakitch.com

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آپادانا تجهیز آراز می باشد. ; طراحی و توسعه وب سایت توسط امیر بالازاده