تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

logo

تجهیزات آشپزخانه هتل


تجهیزات آشپزخانه هتلReviewed by Apadana on Jun 25Rating:

یکی از بخش های مهم هر هتل، آشپزخانه و رستوران آن می باشد. چرا که علاوه برمهمانان و مسافران هتل، این بخش پاسخگوی مراسم های رسمی از قبیل همایش ها، مهمانی ها ومراسم های ازدواج و جلسات مهم کاری و… می باشد .

بی شک رضایت مسافران، مشتریان و مهمانان از آشپزخانه و غذاهای هتل باعث افزایش چشمگیر درآمد و رونق اقتصادی بیشتر و موفقیت در بازار گسترده رقابت است .

بدین منظور راه های زیادی برای بالابردن کیفیت غذاها و افزایش تنوع منوی آشپزخانه هتل وجود دارد که یکی از آنها استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت و مرغوب می باشد. چرا که با رعایت استانداردهای مناسب و بازدهی بالا، در کمترین زمان ممکن نتیجه مطلوب حاصل شده و از اتلاف وقت، هزینه  و انرژی جلوگیری می شود.

آپادانا تجهیز با تجربه موفقی که در طی سالیان طولانی در زمینه تولید و تجهیز آشپزخانه های صنعتی و رستوران هتل ها دارد می تواند در زمینه فوق الذکر از طرق ذیل راه گشا باشد :

1- طراحی آشپزخانه ی رستوران، کافی شاپ وکافه هتل ، بدین صورت که طراحی آشپزخانه براساس رعایت استاندارهای روز و اداره بهداشت بوده که با درنظرگرفتن علم ارگونومی و انعطاف پذیری و نیاز و سلیقه مشتری کاملا تطبیق داده شده است.

2-تولید تجهیزات با کیفیت تجهیزات آشپزخانه ی هتل ها  و فروش و معرفی ماشین آلات مناسب ایرانی و خارجی برای افزایش کیفیت پخت و سرو غذا

3- طراحی و ساخت تجهیزات کاملا سفارشی و متناسب با فضای آشپزخانه هتل بدون کمترین هدر رفت فضا و انرژی

4- مشاوره در زمینه ارتقای منو، معرفی و جذب کادر مناسب و مجرب آشپزخانه از جمله سرآشپز و دستیاران و سایر پرسنل آشپزخانه

5-پاسخگویی به سایر نیازهای کارفرما در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی هتل و رستوران و…

تلفن تماس : 88952893 – 88978139
فکس: 88996174
میر علی : 09123173457
کریم پور : 09213373457
نشانی : تهران، میدان فاطمی، خیابان چهل ستون، خیابان دوم، پلاک 33، ساختمان پارس
ایمیل : info@apadanakitch.com

designed by Amirmohamad Balazade