تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

logo

بازدید و طراحی آشپزخانه های صنعتی


بازدید و طراحی آشپزخانه های صنعتیReviewed by Apadana on Jun 25Rating:

نقشه ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی بر اساس فضای مورد نیاز، تجهیزات و بودجه طراحی می شوند.

برنامه ریزی دقیق در طراحی آشپزخانه صنعتی، علاوه بر ذخیره سرمایه در زمان ساخت، سود آوری آشپزخانه در

زمان کار را نیز به همراه دارد.

منوی دقیق، روش نگهداری و آماده سازی از تمام غذاهایی که قصد دارید در آشپزخانه صنعتی طبخ کنید تهیه نمایید. این یکی از مهم ترین مراحل طراحی آشپزخانه صنعتی بوده و می بایست حتما پیش از انتخاب فضا و تجهیزات تهیه شود.

پیش از آنکه بدانید چه غذایی می خواهید آماده کنید هرگز نمی توانید بدانید به چه تجهیزاتی نیاز خواهید داشت. مواردی که قصد دارید در آینده به منوی خود اضافه نمایید را نیز در نظر بگیرید.

برنامه ریزی دقیق می تواند جلوی هزینه های سرسام آور، تغییر تجهیزات و ساخت و ساز را بگیرد که کافیست با مشاوران شرکت آپادانا تجهیز با شماره های 88952893-021 و88978139-021 در این زمینه مشاوره بگیرید. لازم به ذکر می باشد که این مشاوره در هدف خدمت به پیشبرد مناسب کار شما مشتریان عزیز صورت خواهد گرفت.

فهرست دقیقی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز به همراه اندازه های دقیق هر دستگاه برای پخت غذا ها تهیه نمایید. اندازه های دقیق فضاهای موجود را بگیرید. مکان پنجره ها،  درها و کلید و پریزها،  خطوط لوله کشی و فاضلاب های کف را یادداشت نمایید.  طرحی از فضاهای موجود ترسیم نمایید وجنس کف، دیوارها،  سقف و همچنین محل وسایل گرمایشی،  سرمایشی و خروج هوا را در آن مشخص نمایید.

ارگونومی اولین گزینه ایست که در ارتباط با فضای کار آشپزخانه باید در نظر گرفته شود. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای جابجایی ظروف داغ و مواد حجیم وجود دارد. اگر کارکنان مجبور نباشند برای انجام یک کار زمان زیادی برای حرکت های اضافی هدر دهند، کارایی شان بالا رفته و خستگی و آسیب دیدگی کاهش می یابد.

تلفن تماس : 88952893 – 88978139
فکس: 88996174
میر علی : 09123173457
کریم پور : 09213373457
نشانی : تهران، میدان فاطمی، خیابان چهل ستون، خیابان دوم، پلاک 33، ساختمان پارس
ایمیل : info@apadanakitch.com

designed by Amirmohamad Balazade